0

KWALIFIKOWANY PODPIS ELEKTRONICZNY USBStick

306,27 zł brutto

249 netto

Adres wydania certyfikatu

Ten produkt wymaga Weryfikacji Tożsamości. Jeżeli chcesz do nas dojechać, w poniższym polu wpisz słowo: BIURO. Jeżeli chcesz aby nasz Weryfikator dojechał we wskazane miejsce (opcja dodatkowo płatna), prosimy o podanie Twojego adresu.
 • Maks. 250 znaków

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny zapisany na urządzeniu podłączanym pod port USB

Typ i rozmiar: USBStick - tradycyjny PenDrive
 • USBStick - tradycyjny PenDrive
 • Zewnętrzny czytnik pod USB
Okres obowiązywania: 1 rok
 • 1 rok
 • 2 lata
 • 3 lata
Znaczniki czasu: bez znaczników czasu
 • bez znaczników czasu
 • zawiera znaczniki czasu
Ostatnie sztuki w magazynie

Kwalifikowany podpis elektroniczny jest specjalnym rodzajem podpisu elektronicznego, który jest wydawany na określony czas: 1 rok, 2 lata lub 3 lata. Nasz produkt zapewnia wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują autoryzacji i uwierzytelniania w świecie cyfrowym.

Dzięki naszemu produktowi możliwie jest wykonanie różnych czynności w formie elektronicznej, takich jak:

 1. Składanie e-deklaracji podatkowych do Urzędów Skarbowych bez konieczności korzystania z tradycyjnych dokumentów papierowych.
 2. Zawieranie umów cywilno-prawnych w formie elektronicznej, co oznacza, że umowy te można podpisać i zatwierdzić za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
 3. Komunikacja w ramach platformy ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej), która umożliwia interakcje elektroniczne z różnymi instytucjami publicznymi.
 4. Podpisywanie Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK), które są wymaganymi deklaracjami podatkowymi dla przedsiębiorców.                                                           
 5. Elektroniczne składanie sprawozdań do eKRS (elektroniczny Krajowy Rejestr Sądowy).
 6. Udział w aukcjach i przetargach elektronicznych.

Wybierając zestaw karty i tokenu do podpisu kwalifikowanego, otrzymasz kompletny zestaw narzędzi, które umożliwią Ci wykonywanie podpisów elektronicznych na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami. Oto co otrzymasz:

 1. Karta kryptograficzna: Karta kryptograficzna jest specjalnie zaprojektowanym fizycznym nośnikiem, który przechowuje Twoje klucze kryptograficzne. To mały plastikowy nośnik, który można podłączyć do komputera za pomocą czytnika kart. Karta kryptograficzna jest wyposażona w zabezpieczenia, które chronią Twoje klucze przed nieuprawnionym dostępem.

 2. Token: Token to urządzenie, które służy do generowania jednorazowych kodów uwierzytelniających (OTP). Token jest zwykle małym, przenośnym urządzeniem, które możesz nosić przy sobie. Generuje on unikalny kod, który jest wymagany do potwierdzenia Twojej tożsamości podczas podpisywania dokumentów.

 3. Bezpieczeństwo i zgodność: Karta i token zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla Twoich kluczy i danych. Posiadanie kwalifikowanego podpisu daje Ci moc prawną równą podpisowi własnoręcznemu i formie pisemnej. Twój podpis będzie zgodny z obowiązującymi przepisami i standardami dotyczącymi podpisów elektronicznych. Korzystając z zestawu karty i tokenu do podpisu kwalifikowanego, masz pełną kontrolę nad swoimi podpisami elektronicznymi. Zapewnia to wygodę, bezpieczeństwo i zgodność, które są niezbędne w dzisiejszym cyfrowym świecie.

Opis

Chip
Atos CardOS V5.3
Wydawca - Urząd Certyfikacji
Centrum Kwalifikowane Eurocert
Typ czytnika
Feitian R301-B9 USB Smart Card Reader
Typ czytnika
Gemalto IDBridge CT30
Metoda weryfikacji danych osobowych
bezpośrednie spotkanie z weryfikatorem

Specyficzne kody

Weryfikacja tożsamości to usługa wymagana przy wydaniu nowego Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego. Usługa może zostać zrealizowana przez każdego partnera Urzędu Certyfikacji Eurocert. Weryfikacja tożsamości może się odbyć:

 • » w siedzibie firmy,
 • » z dojazdem do klienta
 • » lub online (tylko dla produktów z weryfikacją onLine).

W zależności od wybranego modelu weryfikacji mogą Państwo zdecydować o płatności za usługę na etapie składania zamówienia w sklepie podpis.unistyle.pl lub podczas odbioru podpisu.

Poniżej przedstawiamy przykładowe scenariusze. Wydanie podpisu kwalifikowanego zostanie zrealizowane niezależnie od wybranego scenariusza, a ewentualne różnice polegają na płatności przed lub podczas realizacji usługi weryfikacji. Np.:

Płacę z góry za usługę weryfikacji w sklepie podpis.unistyle.pl

o   Mogę dotrzeć do siedziby UniStyle.pl i wyrobić podpis bez dodatkowych opłat

o   Mogę wybrać innego partnera Eurocert, dotrzeć do jego siedziby i wyrobić podpis, jednak zaakceptuję warunki cenowe usługi weryfikacji proponowane przez  innego partnera


Nie płacę za usługę weryfikacji w sklepie podpis.unistyle.pl. Zrobię to przy odbiorze podpisu

o   Mogę dotrzeć do siedziby UniStyle.pl i wyrobić podpis, a opłatę wniosę na miejscu płacąc kartą lub gotówką

o   Mogę wybrać innego partnera, dotrzeć do jego siedziby i wyrobić podpis, jednak zaakceptuję warunki cenowe oraz formę płatności za usługę weryfikacji proponowane przez  innego partnera


Płacę z góry w sklepie podpis.unistyle.pl za opcję dojazdu do mnie

o   Wskazuję Adres dojazdu oraz opłacam usługę dojazdu w sklepie online wybierając odpowiednią metodę dostawy

Nie płacę za opcję dojazdu w sklepie podpis.unistyle.pl

o   Później zdecyduję, czy odbiorę podpis w jednym z punktów partnerskich, czy zamówię dojazd do mnie i ureguluję należną opłatę na miejscu

 

Czy usługa weryfikacja jest niezbędna podczas odnowienia podpisu?

Nie. Jeżeli posiadają Państwo ważny kwalifikowany podpis to jego odnowienie może zostać zrealizowane samodzielnie za pomocą aplikacji SecureDoc 2.0.  

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

KWALIFIKOWANY PODPIS ELEKTRONICZNY USBStick

306,27 zł